Personen | Personen nieuwe site | Google | Route | Contact Login 
Opleidingsonderdelen 2010-2011  
    
Modeltraject (verdeling studiepunten per academiejaar)
Deel 1: 60 studiepunten
Deel 2: 60 studiepunten
Totaal: 120 studiepunten

Master in de TEW: handelsingenieur: bedrijfskunde en technologie 1MHI-BKT 2010-2011 

TitelSemesterUren theorieUren praktijkStudiepuntenLesgever(s)
Verplichte opleidingsonderdelen
Bedrijfsfiscaliteit1e semester30,003
Tim Wustenberghs
Elektronica met inbegrip van systeemtheorie2e semester60,006
Herbert Peremans
Internationale economie en Europese integratie2e semester60,006
Paul Roosens
Mechanica van objecten1e en 2e semester60,005
Amaryllis Audenaert
Strategisch management1e semester60,006
Rudy Martens
Koen Vandenbempt
Zakenethiek, technologie en maatschappij1e en 2e semester60,006
Luc Van Liedekerke
Lieve Goorden
Technologie: 12 stp verspreid over de 2 jaren waarvan minstens 6 stp te kiezen uit de lijst "Opleidingsonderdelen Procestechnologie", de overige 6 stp uit de lijsten "Opleidingsonderdelen Procestechnologie" en/of "Opleidingsonderdelen Technologie".
- "Opleidingsonderdelen Procestechnologie"
Biotechnologische processen2e semester30,003
Kristiaan Willems
Industriële chemische processen2e semester30,003
Genserik Reniers
Guido De Cleyn
Materiaalkunde2e semester30,003
Albert Verlinden
Martine Wevers
Materialen : gebruik en degradatie2e semester30,003
Albert Verlinden
Martine Wevers
Procestechnologie oriëntatie biotechnologie2e semester30,003
Kristiaan Willems
Procestechnologie oriëntatie chemie2e semester30,003
Guido De Cleyn
Technologie en veiligheid in de voedingsindustrie2e semester30,003
Genserik Reniers
Koen Dewettinck
- "Opleidingsonderdelen Technologie"
Advanced Materials and Nanotrends: an industrial perspective1e semester30,003
Marc Van Sande
Bouwtechnologie en klimaatregeling1e semester30,003
Amaryllis Audenaert
Cad/Cam systems1e semester30,003
Herbert Peremans
Cybernetics1e semester30,003
Herbert Peremans
Sterkteleer (met toepassingen in de bouwkunde)2e semester30,003
Amaryllis Audenaert
Elektrische machines en hun vermogensregeling2e semester60,006
Antoine Van de Capelle
Nucleaire technieken, nanotechnologie en micromachining (niet 2010-2011)2e semester30,003
N.
Stromingsmachines2e semester30,003
Michel De Paepe
Transporttechnologie2e semester30,003
Eddy Peetermans
Technologiemanagement en -beleid : 8 stp verspreid over de 2 jaren te kiezen uit onderstaande lijst "Opleidingsonderdelen Technologie management en -beleid"
Energy economics and management2e semester45,004
Aviel Verbruggen
Innovation management and policy1e semester45,004
Johan Braet
Integrated management systems (tweejaarlijks, even jaren)2e semester45,004
Genserik Reniers
Environmental economics and management1e semester45,004
Aviel Verbruggen
Johan Braet
Operations research and technology2e semester45,004
Johan Springael
Productontwerp en -ontwikkeling2e semester45,004
Johan Braet
Technologisch projectmanagement2e semester45,004
Kenneth Sörensen
Technologisch risicomanagement (tweejaarlijks, oneven jaren)onbekend45,004
Genserik Reniers
Keuze-OO : 12 stp verspreid over de 2 jaren vrij te kiezen uit
het masterprogr. TEW BK, TEW EB, HI, HIB of SEW, uit één van de specialisatieclusters van het progr. 3BA TEW BK van de gekozen major of een OO uit onderstaande lijst
Bedrijfseconomisch Praktijkseminarie i.s.m. het GOA Institute of Management1e semester30,003
Robert Embrechts
Koen Vandenbempt
Praktijkproject VKW1e en 2e semester6
Rudy Martens
Summer school : Beijingonbekend60,006
Liliane Van Hoof
Summer school : Ljubljanaonbekend60,006
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Summer school : Rijekaonbekend30,003
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Summer school : Yerevanonbekend30,003
Liliane Van Hoof
Summer school of Asian studies : Sophia University, Tokyo, Japanonbekend30,003
Wim Van Grembergen
Uitwisselingsprogramma Georgetown University1e semester30,003
Liliane Van Hoof
Zomerpraktijkproject1e en 2e semester60,006
Rudy Martens
Geïntegreerd projectpracticum Technologiemanagement2e semester30,003
Johan Braet
Vervoer te land2e semester30,003
Theo Notteboom
Havenproblemen (Sem.)2e semester30,003
Jan Blomme
Vervoerbeleid (Sem.)2e semester30,003
Christian Peeters
Vervoer te land (Sem.)2e semester30,003
Christian Peeters
Major/Minor : over de 2 masterjaren gespreid nemen de studenten 1 major (18 stp) en 1 minor (12 stp) op. 1 Major (18 stp) te kiezen uit:
- Major Accountancy : 18 stp te kiezen uit
Auditing1e semester30,0015,006
Michel De Samblanx
International financial reporting standards2e semester50,0025,009
Walter Aerts
Seminar Financial analysis2e semester30,004
Ann Vanstraelen
Tax management1e semester30,003
Dirk Van Stappen
- Major Beleidsinformatica : 18 stp
Applicaties en integratie1e semester30,0030,006
Luc Chalmet
Computer audit2e semester45,0015,006
Wim Van Grembergen
IT Governance en strategie1e semester45,0015,006
Wim Van Grembergen
- Major Europees en internationaal ondernemen : 18 stp te kiezen uit
Buitenlands economisch beleid1e semester60,006
Ludo Cuyvers
Business in the European Union2e semester30,003
Paul Roosens
Business in emerging markets1e semester30,003
Liliane Van Hoof
European trade and European integration1e semester45,0015,006
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
International business1e semester60,006
Liliane Van Hoof
- Major Financiering : 18 stp te kiezen uit
Banking2e semester45,006
Wouter Van Overfelt
Kurt Verstegen
Bedrijfsfinanciering en corporate governance1e semester45,006
Marc Deloof
Financial risk management2e semester45,006
Sofieke Van Osselaer
Internationaal financieel management1e semester60,006
Chris De Groof
- Major Marketing : 18 stp te kiezen uit
Channel management and e-commerce1e semester45,006
Annouk Lievens
Dienstenmarketing2e semester30,003
Annouk Lievens
Industriële marketing1e semester30,003
Annouk Lievens
International marketing1e semester30,003
Paul Roosens
Marketingcommunicatie1e semester30,003
Patrick De Pelsmacker
Product and price management2e semester45,006
Marcel Weverbergh
Sarah Van Oerle
- Major Productiemanagment : 18 stp te kiezen uit Verplichte opleidingsonderdelen
Analysis of manufacturing systems1e semester60,006
Nico Vandaele
Supply chain management2e semester45,006
Trijntje Cornelissens
Claude Van Mechelen
6 studiepunten te kiezen uit:
Integrale kwaliteitszorg met toepassingen in productie2e semester30,003
Peter Goos
Simulatietechnieken1e semester15,0015,003
Johan Springael
Voorraadbeheer1e semester45,006
Claude Van Mechelen
Johan Springael
- Major Strategie en organisatie : 18 stp Verplichte opleidingsonderdelen
Organizational theory and design2e semester60,006
Sandy Bogaert
Strategy implementation and control1e semester45,0015,006
Andriy Boytsun
6 studiepunten te kiezen uit:
International business1e semester60,006
Liliane Van Hoof
Organisatie en strategie: bijzondere vraagstukken2e semester30,0030,006
Paul Matthyssens
Wouter Van Bockhaven
- Major Technologiemanagement : 18 stp 8 stp te kiezen uit onderstaande lijst "Opleidingsonderdelen Technologiemanagement en -beleid"
Energy economics and management2e semester45,004
Aviel Verbruggen
Innovation management and policy1e semester45,004
Johan Braet
Integrated management systems (tweejaarlijks, even jaren)2e semester45,004
Genserik Reniers
Environmental economics and management1e semester45,004
Aviel Verbruggen
Johan Braet
Operations research and technology2e semester45,004
Johan Springael
Productontwerp en -ontwikkeling2e semester45,004
Johan Braet
Technologisch projectmanagement2e semester45,004
Kenneth Sörensen
Technologisch risicomanagement (tweejaarlijks, oneven jaren)onbekend45,004
Genserik Reniers
4 stp te kiezen uit onderstaande lijst "Seminaries Technologiemanagement en -beleid"
Seminar Environmental issues1e semester30,004
Aviel Verbruggen
Seminarie Energiebeleid2e semester30,004
Aviel Verbruggen
Seminarie ICT en technologie in B2B2e semester30,004
Vassilios Kritis
Seminarie Informatietechnologie en technologische creativiteit2e semester30,004
Johan Braet
Seminar Innovation management2e semester30,004
Johan Braet
Seminarie Kwaliteitsbeleid in de onderneming1e semester30,004
Frank AM Peeters
Dorien Herremans
Seminarie Technologiecontracten en intellectuele eigendom2e semester30,004
Hendrik Vanhees
Seminarie Telecommunicatie en management1e semester30,004
Herwig Mannaert
6 stp te kiezen uit de lijsten 1. "Opleidingsonderdelen Technologie" en of 2. "Opleidingsonderdelen Procestechnologie" en/of 3. aanvullende "Opleidingsonderdelen Technologiemanagement en -beleid" 1. "Opleidingsonderdelen Technologie"
Advanced Materials and Nanotrends: an industrial perspective1e semester30,003
Marc Van Sande
Bouwtechnologie en klimaatregeling1e semester30,003
Amaryllis Audenaert
Cad/Cam systems1e semester30,003
Herbert Peremans
Cybernetics1e semester30,003
Herbert Peremans
Sterkteleer (met toepassingen in de bouwkunde)2e semester30,003
Amaryllis Audenaert
Elektrische machines en hun vermogensregeling2e semester60,006
Antoine Van de Capelle
Nucleaire technieken, nanotechnologie en micromachining (niet 2010-2011)2e semester30,003
N.
Stromingsmachines2e semester30,003
Michel De Paepe
Transporttechnologie2e semester30,003
Eddy Peetermans
2. "Opleidingsonderdelen Procestechnologie"
Biotechnologische processen2e semester30,003
Kristiaan Willems
Industriële chemische processen2e semester30,003
Genserik Reniers
Guido De Cleyn
Materiaalkunde2e semester30,003
Albert Verlinden
Martine Wevers
Materialen : gebruik en degradatie2e semester30,003
Albert Verlinden
Martine Wevers
Procestechnologie oriëntatie biotechnologie2e semester30,003
Kristiaan Willems
Procestechnologie oriëntatie chemie2e semester30,003
Guido De Cleyn
Technologie en veiligheid in de voedingsindustrie2e semester30,003
Genserik Reniers
Koen Dewettinck
3. "Opleidingsonderdelen Technologiemanagement en -beleid"
Energy economics and management2e semester45,004
Aviel Verbruggen
Innovation management and policy1e semester45,004
Johan Braet
Integrated management systems (tweejaarlijks, even jaren)2e semester45,004
Genserik Reniers
Environmental economics and management1e semester45,004
Aviel Verbruggen
Johan Braet
Operations research and technology2e semester45,004
Johan Springael
Productontwerp en -ontwikkeling2e semester45,004
Johan Braet
Technologisch projectmanagement2e semester45,004
Kenneth Sörensen
Technologisch risicomanagement (tweejaarlijks, oneven jaren)onbekend45,004
Genserik Reniers
Entrepreneurship in innovation2e semester30,004
Johan Braet
Simulatietechnieken1e semester15,0015,003
Johan Springael
Technological and financial feasibility of innovation2e semester30,004
Johan Braet
- Major Transport en logistiek : 18 stp Verplichte opleidingsonderdelen
Logistiek en expeditie2e semester30,003
Eddy Van de Voorde
Maritieme en haveneconomie1e en 2e semester60,006
Eddy Van de Voorde
Christian Peeters
9 studiepunten te kiezen uit:
Transportmodellen1e semester30,003
Hilde Meersman
Eddy Van de Voorde
Vastgoed en locatie2e semester30,003
Ann Verhetsel
Vervoerbeleid1e semester30,003
Christian Peeters
Transportrecht1e semester30,003
Ralph De Wit
Maritieme technologie (Sem.)2e semester30,003
Theo Notteboom
Thierry Vanelslander
1 Minor (12 stp) te kiezen uit :
- Minor Accountancy : 12 stp
International financial reporting standards2e semester50,0025,009
Walter Aerts
Tax management1e semester30,003
Dirk Van Stappen
- Minor Banking : 12 stp
Banking2e semester45,006
Wouter Van Overfelt
Kurt Verstegen
Financial risk management2e semester45,006
Sofieke Van Osselaer
- Minor Bedrijfsfinancering : 12 stp
Bedrijfsfinanciering en corporate governance1e semester45,006
Marc Deloof
Internationaal financieel management1e semester60,006
Chris De Groof
- Minor Beleidsinformatica : 12 stp
Applicaties en integratie1e semester30,0030,006
Luc Chalmet
IT Governance en strategie1e semester45,0015,006
Wim Van Grembergen
- Minor Europees en internationaal ondernemen : 12 stp
Buitenlands economisch beleid1e semester60,006
Ludo Cuyvers
International business1e semester60,006
Liliane Van Hoof
- Minor Innovatiemanagement : 12 stp
Financieel beheer van innovatieve KMO's2e semester30,004
Eddy Laveren
Kurt Verstegen
Innovation management and policy1e semester30,004
Johan Braet
Marketing and innovation2e semester30,004
Vassilios Kritis
- Minor Management and international business : 12 stp aan een buitenlandse universiteit/instelling op te nemen in het kader van een Erasmusuitwisseling
- Minor Marketing : 12 stp
Channel management and e-commerce1e semester45,006
Annouk Lievens
Dienstenmarketing2e semester30,003
Annouk Lievens
Marketingcommunicatie1e semester30,003
Patrick De Pelsmacker
- Minor Productiemanagement : 12 stp.
Analysis of manufacturing systems1e semester60,006
Nico Vandaele
Supply chain management2e semester45,006
Trijntje Cornelissens
Claude Van Mechelen
- Minor Research Methodology : 12 stp afhankelijk van vooropleiding te kiezen uit
Advanced econometric methods & applications1e semester45,0015,006
Walter Nonneman
Multivariate data analysis1e semester45,0015,006
Marcel Weverbergh
Sarah Van Oerle
Operations research2e semester30,0030,006
Johan Springael
- Minor Revisoraat : 12 stp
Accountancy Capita Selecta1e semester30,003
Christian Lefebvre
Deontologie van de economische beroepen2e semester45,006
Michel De Samblanx
ICT assurance en audit2e semester30,003
Patrick d'Haens
- Minor Strategie en organisatie : 12 stp
Organizational theory and design2e semester60,006
Sandy Bogaert
Strategy implementation and control1e semester45,0015,006
Andriy Boytsun
- Minor Technologiemanagement : 12 stp
8 stp te kiezen uit de lijst "Opleidingsonderdelen Technologiemanagement en -beleid"
Energy economics and management2e semester45,004
Aviel Verbruggen
Innovation management and policy1e semester45,004
Johan Braet
Integrated management systems (tweejaarlijks, even jaren)2e semester45,004
Genserik Reniers
Environmental economics and management1e semester45,004
Aviel Verbruggen
Johan Braet
Operations research and technology2e semester45,004
Johan Springael
Productontwerp en -ontwikkeling2e semester45,004
Johan Braet
Technologisch projectmanagement2e semester45,004
Kenneth Sörensen
Technologisch risicomanagement (tweejaarlijks, oneven jaren)onbekend45,004
Genserik Reniers
4 stp te kiezen uit de lijst "Seminaries technologiemanagement en -beleid"
Seminar Environmental issues1e semester30,004
Aviel Verbruggen
Seminarie Energiebeleid2e semester30,004
Aviel Verbruggen
Seminarie ICT en technologie in B2B2e semester30,004
Vassilios Kritis
Seminarie Informatietechnologie en technologische creativiteit2e semester30,004
Johan Braet
Seminar Innovation management2e semester30,004
Johan Braet
Seminarie Kwaliteitsbeleid in de onderneming1e semester30,004
Frank AM Peeters
Dorien Herremans
Seminarie Technologiecontracten en intellectuele eigendom2e semester30,004
Hendrik Vanhees
Seminarie Telecommunicatie en management1e semester30,004
Herwig Mannaert
- Minor Transport en logistiek : 12 stp
Logistiek en expeditie2e semester30,003
Eddy Van de Voorde
Maritieme en haveneconomie1e en 2e semester60,006
Eddy Van de Voorde
Christian Peeters
Vastgoed en locatie2e semester30,003
Ann Verhetsel
- Minor Verzekeringen : 12 stp
Financiële wiskunde2e semester30,003
Bart Heijnen
Inleiding tot het verzekeringswezen1e semester30,003
René Dhondt
Insurance2e semester60,006
Ann De Schepper
Martine Van Wouwe
Masterproefportfolio Studenten worden aangeraden partim I, II en eventueel III op te nemen in het 1ste jaar Master HI
- Partim I : 1 seminarie Technologiemanagement te kiezen uit onderstaande lijst "Seminaries Technologiemanagement en -beleid"
Masterproefportfolio, Partim I : Seminar Environmental issues1e semester30,004
Aviel Verbruggen
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Energiebeleid2e semester30,004
Aviel Verbruggen
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie ICT en technologie in B2B2e semester30,004
Vassilios Kritis
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Informatietechnologie en technologische creativiteit2e semester30,004
Johan Braet
Masterproefportfolio, Partim I : Seminar Innovation management2e semester30,004
Johan Braet
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Kwaliteitsbeleid in de onderneming1e semester30,004
Frank AM Peeters
Dorien Herremans
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Technologiecontracten en intellectuele eigendom2e semester30,004
Hendrik Vanhees
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Telecommunicatie en management1e semester30,004
Herwig Mannaert
- Partim II : Forum Technologiemanagement en -beleid
Masterproefportfolio, Partim II : Forum Technologiemanagement en -beleid1e en 2e semester30,004
Kenneth Sörensen
Johan Springael
Herbert Peremans
Johan Braet
- Partim III : Praktijkproject te kiezen uit een Bedrijfsstage/Zomerstage, Zomerprogramma of Geïntegreerd projectpraticum.
Masterproefportfolio, Partim III : Bedrijfseconomisch Praktijkseminarie ism het GOA Institute of Managementonbekend30,003
Robert Embrechts
Koen Vandenbempt
Masterproefportfolio, Partim III: Praktijkproject VKW1e en 2e semester6
Rudy Martens
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school: Beijingonbekend60,006
Liliane Van Hoof
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school: Ljubljana1e en 2e semester60,006
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school: Rijekaonbekend30,003
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school: Yerevanonbekend30,003
Liliane Van Hoof
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school of Asian studies: Sophia University, Tokyo, Japanonbekend30,003
Wim Van Grembergen
Masterproefportfolio, Partim III : Uitwisselingsprogramma Georgetown Universityonbekend30,003
Liliane Van Hoof
Masterproefportfolio, Partim III: Zomerpraktijkprojectonbekend60,006
Rudy Martens
Masterproefportfolio, Partim III : Geïntegreerd projectpracticum Technologiemanagement1e en 2e semester30,003
Johan Braet
- Partim IV: thesis
Masterproefportfolio, Partim IV : Masterthesis1e en 2e semester15
N.
Master in de TEW: handelsingenieur: economisch beleid en technologie 1MHI-EBT 2010-2011 

TitelSemesterUren theorieUren praktijkStudiepuntenLesgever(s)
Verplichte opleidingsonderdelen
Advanced econometric methods & applications1e semester45,0015,006
Walter Nonneman
Macroeconomic analysis1e semester60,006
Willem Meeusen
Microeconomic policy analysis2e semester45,006
Bruno De Borger
Publieke economie en publieke financiën1e semester45,006
Jacques Vanneste
Zakenethiek, technologie en maatschappij1e en 2e semester60,006
Luc Van Liedekerke
Lieve Goorden
Technologie en Technologiemanagement : 14 stp verspreid over de 2 jaren te kiezen uit onderstaande 3 lijsten
- Opleidingsonderdelen Procestechnologie :
Biotechnologische processen2e semester30,003
Kristiaan Willems
Industriële chemische processen2e semester30,003
Genserik Reniers
Guido De Cleyn
Materiaalkunde2e semester30,003
Albert Verlinden
Martine Wevers
Materialen : gebruik en degradatie2e semester30,003
Albert Verlinden
Martine Wevers
Procestechnologie oriëntatie biotechnologie2e semester30,003
Kristiaan Willems
Procestechnologie oriëntatie chemie2e semester30,003
Guido De Cleyn
Technologie en veiligheid in de voedingsindustrie2e semester30,003
Genserik Reniers
Koen Dewettinck
- Opleidingsonderdelen Technologiemanagement en -beleid :
Energy economics and management2e semester45,004
Aviel Verbruggen
Innovation management and policy1e semester45,004
Johan Braet
Integrated management systems (tweejaarlijks, even jaren)2e semester45,004
Genserik Reniers
Environmental economics and management1e semester45,004
Aviel Verbruggen
Johan Braet
Operations research and technology2e semester45,004
Johan Springael
Productontwerp en -ontwikkeling2e semester45,004
Johan Braet
Technologisch projectmanagement2e semester45,004
Kenneth Sörensen
Technologisch risicomanagement (tweejaarlijks, oneven jaren)onbekend45,004
Genserik Reniers
- Opleidingsonderdelen Technologie :
Advanced Materials and Nanotrends: an industrial perspective1e semester30,003
Marc Van Sande
Bouwtechnologie en klimaatregeling1e semester30,003
Amaryllis Audenaert
Cad/Cam systems1e semester30,003
Herbert Peremans
Cybernetics1e semester30,003
Herbert Peremans
Elektrische machines en hun vermogensregeling2e semester60,006
Antoine Van de Capelle
Nucleaire technieken, nanotechnologie en micromachining (niet 2010-2011)2e semester30,003
N.
Sterkteleer (met toepassingen in de bouwkunde)2e semester30,003
Amaryllis Audenaert
Stromingsmachines2e semester30,003
Michel De Paepe
Transporttechnologie2e semester30,003
Eddy Peetermans
Technologiemanagement en -beleid : 8 stp verspreid over de 2 jaren te kiezen uit de lijst "Opleidingsonderdelen Technologiemanagement en -beleid"
Energy economics and management2e semester45,004
Aviel Verbruggen
Innovation management and policy1e semester45,004
Johan Braet
Integrated management systems (tweejaarlijks, even jaren)2e semester45,004
Genserik Reniers
Environmental economics and management1e semester45,004
Aviel Verbruggen
Johan Braet
Operations research and technology2e semester45,004
Johan Springael
Productontwerp en -ontwikkeling2e semester45,004
Johan Braet
Technologisch projectmanagement2e semester45,004
Kenneth Sörensen
Technologisch risicomanagement (tweejaarlijks, oneven jaren)onbekend45,004
Genserik Reniers
Keuze-OO : 12 stp verspreid over de 2 jaren vrij te kiezen uit
het masterprogr. TEW BK, TEW EB, HI, HIB of SEW, uit één van de specialisatieclusters van het progr. 3BA TEW BK/3BA TEW EB van de gekozen major of een zomerprogr./VKW-stage/Zomerpraktijkproj. of keuze-OO uit onderstaande lijst
Bedrijfseconomisch Praktijkseminarie i.s.m. het GOA Institute of Management1e semester30,003
Robert Embrechts
Koen Vandenbempt
Praktijkproject VKW1e en 2e semester6
Rudy Martens
Summer school : Beijingonbekend60,006
Liliane Van Hoof
Summer school : Ljubljanaonbekend60,006
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Summer school : Rijekaonbekend30,003
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Summer school : Yerevanonbekend30,003
Liliane Van Hoof
Summer school of Asian studies : Sophia University, Tokyo, Japanonbekend30,003
Wim Van Grembergen
Uitwisselingsprogramma Georgetown University1e semester30,003
Liliane Van Hoof
Zomerpraktijkproject1e en 2e semester60,0060,006
Rudy Martens
Geïntegreerd projectpracticum Technologiemanagement2e semester30,003
Johan Braet
Vervoer te land2e semester30,003
Theo Notteboom
Havenproblemen (Sem.)2e semester30,003
Jan Blomme
Vervoerbeleid (Sem.)2e semester30,003
Christian Peeters
Vervoer te land (Sem.)2e semester30,003
Christian Peeters
Major/Minor : over de 2 masterjaren gespreid nemen de studenten 1 major (18 stp) en 1 minor (12 stp) op.
- Major Economic Policy : 18 stp te kiezen uit
Competition Policy and Regulation2e semester30,0015,006
Jan Bouckaert
Labour economics1e semester30,0015,006
Walter Nonneman
Monetary economics2e semester30,0015,006
Eric J. Pentecost
Public finance2e semester30,0015,006
Jacques Vanneste
1 Minor (12 stp) te kiezen uit :
- Minor Accountancy : 12 stp
International financial reporting standards2e semester50,0025,009
Walter Aerts
Tax management1e semester30,003
Dirk Van Stappen
- Minor Banking : 12 stp
Banking2e semester45,006
Wouter Van Overfelt
Kurt Verstegen
Financial risk management2e semester45,006
Sofieke Van Osselaer
- Minor Bedrijfsfinancering : 12 stp
Bedrijfsfinanciering en corporate governance1e semester45,006
Marc Deloof
Internationaal financieel management1e semester60,006
Chris De Groof
- Minor Beleidsinformatica : 12 stp
Applicaties en integratie1e semester30,0030,006
Luc Chalmet
IT Governance en strategie1e semester45,0015,006
Wim Van Grembergen
- Minor Europees en internationaal ondernemen : 12 stp
Buitenlands economisch beleid1e semester60,006
Ludo Cuyvers
International business1e semester60,006
Liliane Van Hoof
- Minor Innovatiemanagement : 12 stp
Financieel beheer van innovatieve KMO's2e semester30,004
Eddy Laveren
Kurt Verstegen
Innovation management and policy1e semester30,004
Johan Braet
Marketing and innovation2e semester30,004
Vassilios Kritis
- Minor Management and international business : 12 stp aan een buitenlandse universiteit/instelling op te nemen in het kader van een Erasmusuitwisseling
- Minor Marketing : 12 stp
Channel management and e-commerce1e semester45,006
Annouk Lievens
Dienstenmarketing2e semester30,003
Annouk Lievens
Marketingcommunicatie1e semester30,003
Patrick De Pelsmacker
- Minor Productiemanagement : 12 stp.
Analysis of manufacturing systems1e semester60,006
Nico Vandaele
Supply chain management2e semester45,006
Trijntje Cornelissens
Claude Van Mechelen
- Minor Research Methodology : 12 stp afhankelijk van vooropleiding te kiezen uit
Advanced econometric methods & applications1e semester45,0015,006
Walter Nonneman
Multivariate data analysis1e semester45,0015,006
Marcel Weverbergh
Sarah Van Oerle
Operations research2e semester30,0030,006
Johan Springael
- Minor Revisoraat : 12 stp
Accountancy Capita Selecta1e semester30,003
Christian Lefebvre
Deontologie van de economische beroepen2e semester45,006
Michel De Samblanx
ICT assurance en audit2e semester30,003
Patrick d'Haens
- Minor Strategie en organisatie : 12 stp
Organizational theory and design2e semester60,006
Sandy Bogaert
Strategy implementation and control1e semester45,0015,006
Andriy Boytsun
- Minor Technologiemanagement : 12 stp
8 stp te kiezen uit de lijst "Opleidingsonderdelen Technologiemanagement en -beleid"
Energy economics and management2e semester45,004
Aviel Verbruggen
Innovation management and policy1e semester45,004
Johan Braet
Integrated management systems (tweejaarlijks, even jaren)2e semester45,004
Genserik Reniers
Environmental economics and management1e semester45,004
Aviel Verbruggen
Johan Braet
Operations research and technology2e semester45,004
Johan Springael
Productontwerp en -ontwikkeling2e semester45,004
Johan Braet
Technologisch projectmanagement2e semester45,004
Kenneth Sörensen
Technologisch risicomanagement (tweejaarlijks, oneven jaren)onbekend45,004
Genserik Reniers
4 stp te kiezen uit onderstaande lijst "Seminaries Technologiemanagement en -beleid"
Seminar Environmental issues1e semester30,004
Aviel Verbruggen
Seminarie Energiebeleid2e semester30,004
Aviel Verbruggen
Seminarie ICT en technologie in B2B2e semester30,004
Vassilios Kritis
Seminarie Informatietechnologie en technologische creativiteit2e semester30,004
Johan Braet
Seminar Innovation management2e semester30,004
Johan Braet
Seminarie Kwaliteitsbeleid in de onderneming1e semester30,004
Frank AM Peeters
Dorien Herremans
Seminarie Technologiecontracten en intellectuele eigendom2e semester30,004
Hendrik Vanhees
Seminarie Telecommunicatie en management1e semester30,004
Herwig Mannaert
- Minor Transport en logistiek : 12 stp
Logistiek en expeditie2e semester30,003
Eddy Van de Voorde
Maritieme en haveneconomie1e en 2e semester60,006
Eddy Van de Voorde
Christian Peeters
Vastgoed en locatie2e semester30,003
Ann Verhetsel
- Minor Verzekeringen : 12 stp
Financiële wiskunde2e semester30,003
Bart Heijnen
Inleiding tot het verzekeringswezen1e semester30,003
René Dhondt
Insurance2e semester60,006
Ann De Schepper
Martine Van Wouwe
Masterproefportfolio Studenten worden aangeraden partim I, II en eventueel III op te nemen in het 1ste jaar Master HI
- Partim I : 1 seminarie Technologiebeleid te kiezen uit onderstaande lijst "Seminaries Technologiemanagement en -beleid"
Masterproefportfolio, Partim I : Seminar Environmental issues1e semester30,004
Aviel Verbruggen
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Energiebeleid2e semester30,004
Aviel Verbruggen
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie ICT en technologie in B2B2e semester30,004
Vassilios Kritis
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Informatietechnologie en technologische creativiteit2e semester30,004
Johan Braet
Masterproefportfolio, Partim I : Seminar Innovation management2e semester30,004
Johan Braet
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Kwaliteitsbeleid in de onderneming1e semester30,004
Frank AM Peeters
Dorien Herremans
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Technologiecontracten en intellectuele eigendom2e semester30,004
Hendrik Vanhees
Masterproefportfolio, Partim I : Seminarie Telecommunicatie en management1e semester30,004
Herwig Mannaert
- Partim II : Forum Technologiemanagement en -beleid
Masterproefportfolio, Partim II : Forum Technologiemanagement en -beleid1e en 2e semester4
Kenneth Sörensen
Johan Springael
Herbert Peremans
Johan Braet
- Partim III : Praktijkproject te kiezen uit een Bedrijfsstage/Zomerstage, Zomerprogramma of Geïntegreerd projectpraticum.
Masterproefportfolio, Partim III : Bedrijfseconomisch Praktijkseminarie ism het GOA Institute of Managementonbekend30,003
Robert Embrechts
Koen Vandenbempt
Masterproefportfolio, Partim III: Praktijkproject VKW1e en 2e semester6
Rudy Martens
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school: Beijingonbekend60,006
Liliane Van Hoof
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school: Ljubljana1e en 2e semester60,006
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school: Rijekaonbekend30,003
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school: Yerevanonbekend30,003
Liliane Van Hoof
Masterproefportfolio, Partim III: Summer school of Asian studies: Sophia University, Tokyo, Japanonbekend30,003
Wim Van Grembergen
Masterproefportfolio, Partim III : Uitwisselingsprogramma Georgetown Universityonbekend30,003
Liliane Van Hoof
Masterproefportfolio, Partim III: Zomerpraktijkprojectonbekend60,006
Rudy Martens
Masterproefportfolio, Partim III : Geïntegreerd projectpracticum Technologiemanagement1e en 2e semester30,003
Johan Braet
- Partim IV: thesis
Masterproefportfolio, Partim IV : Masterthesis1e en 2e semester15
N.