Personen | Personen nieuwe site | Google | Route | Contact Login 
Opleidingsonderdelen 2010-2011  
    
Modeltraject (verdeling studiepunten per academiejaar)
Deel 1: 60 studiepunten
Deel 2: 60 studiepunten
Deel 3: 60 studiepunten
Totaal: 180 studiepunten

Bachelor in de toegepaste economische wetenschappen: bedrijfskunde (1ste deel) 1BTEW-BK 2010-2011 

TitelSemesterUren theorieUren praktijkStudiepuntenLesgever(s)
Algemene economie
Inleiding tot de algemene economie1e semester60,0015,006
André Van Poeck
Jan Bouckaert
Kathleen Van Deun
Kwantitatieve methoden
Statistiek met (bedrijfs)economische toepassingen 12e semester20,0030,003
Anja Struyf
Wiskunde met (bedrijfs)economische toepassingen 1e en 2e semester30,0045,006
Ann De Schepper
Bedrijfskunde
Accountancy1e en 2e semester45,0030,006
Nadine Lybaert
Christine Lippens
Informatiesystemen1e semester20,003
Carlos De Backer
Inleiding tot de financiële markten 12e semester30,003
Marc De Ceuster
Steven De Klerck
Inleiding tot de financiële markten 22e semester15,0015,003
Marc De Ceuster
Steven De Klerck
Management en organisatie2e semester4,006
Nathalie Vallet
Evy Sadicaris
Wouter Van Bockhaven
Verbredende studiedomeinen
Europese en internationale omgeving2e semester60,006
Paul Roosens
Vesna Stavrevska
Inleiding tot de psychologie2e semester30,003
Carolyn Declerck
Inleiding tot de sociologie1e semester30,003
Erik Henderickx
Inleiding tot het recht1e semester40,009,006
Daniël Cuypers
Talen : 6 stp te kiezen uit [Gespreid over de volledige BA-opleiding 18 stp talen: ofwel 2 talen op niveau 3 (2 x 9 stp) ofwel 3 talen op niveau 2 (3 x 6 stp)]
Zakelijk en economisch Duits 11e en 2e semester15,0030,003
Hans Verboven
Zakelijk en economisch Engels 11e en 2e semester15,0030,003
Diana Phillips
Stephanie Hughes
Craig Rollo
Katia Pelsmaekers
Dirk Daenen
Zakelijk en economisch Frans 11e en 2e semester15,0030,003
Linda Coremans
Zakelijk en economisch Spaans 11e en 2e semester15,0030,003
Lieve Vangehuchten
Bachelor in de toegepaste economische wetenschappen: bedrijfskunde (2de deel) BTEW-BK 2010-2011 

TitelSemesterUren theorieUren praktijkStudiepuntenLesgever(s)
Algemene economie
Macro-economie2e semester45,0015,006
Willem Meeusen
Kathleen Van Deun
Micro-economie1e semester45,0015,006
Bruno De Borger
Kwantitatieve methoden
Beslissingsondersteunende methoden1e semester30,0045,006
Ida Ruts
Statistiek met (bedrijfs)economische toepassingen 21e semester20,0030,003
Katrien Van Driessen
Bedrijfskunde
Financiële rapportering en analyse2e semester30,0030,006
Patrick d'Haens
HRM en arbeidsrecht2e semester45,006
Erik Henderickx
Ria Janvier
Marketingbeleid2e semester45,0015,006
Nathalie Dens
Verbredende studiedomeinen
Filosofie1e semester30,003
Hendrik Opdebeeck
Onderneming en recht1e semester75,006
Hendrik Vanhees
Tim Wustenberghs
Talen : 6/9 stp te kiezen uit [Gespreid over de volledige BA-opleiding 18 stp talen: ofwel 2 talen op niveau 3 (2 x 9 stp) ofwel 3 talen op niveau 2 (3 x 6 stp)]
Zakelijk en economisch Duits 11e en 2e semester15,0030,003
Hans Verboven
Zakelijk en economisch Duits 21e en 2e semester15,0030,003
Ingeborg Dusar
Zakelijk en economisch Engels 11e en 2e semester15,0030,003
Diana Phillips
Stephanie Hughes
Craig Rollo
Katia Pelsmaekers
Dirk Daenen
Zakelijk en economisch Engels 21e en 2e semester15,0030,003
Diana Phillips
Craig Rollo
Stephanie Hughes
Katia Pelsmaekers
Dirk Daenen
Zakelijk en economisch Frans 11e en 2e semester15,0030,003
Linda Coremans
Zakelijk en economisch Frans 21e en 2e semester15,0030,003
Dominique Markey
Zakelijk en economisch Spaans 11e en 2e semester15,0030,003
Lieve Vangehuchten
Zakelijk en economisch Spaans 21e en 2e semester15,0030,003
Lieve Vangehuchten
Vrije keuze : Gespreid over de volledige BA-opleiding kiest de student 12 stp (waarvan eventueel max. 6 stp talen)
International financial economics2e semester30,003
Michel Dombrecht
Language, culture and management1e en 2e semester30,003
Diana Phillips
Stephanie Hughes
Craig Rollo
Katia Pelsmaekers
Dirk Daenen
Lezingenreeks 'Kékulé' (tweejaarlijks, onpare jaren)1e en 2e semester30,003
Herbert Peremans
Location of economic activity2e semester30,003
Ann Verhetsel
Thomas Vanoutrive
Logistics management1e semester30,003
Wout Dullaert
Optimalisering voor economisten1e semester45,006
Wilfried Parys
Social and organizational psychology2e semester45,004
Carolyn Declerck
Transport economics2e semester30,003
Thierry Vanelslander
Bachelor in de toegepaste economische wetenschappen: bedrijfskunde (3de deel) 3BTEW-BK 2010-2011 

TitelSemesterUren theorieUren praktijkStudiepuntenLesgever(s)
Kwantitatieve methoden
Kwantitatieve beleidsmethoden2e semester30,0045,006
Peter Goos
Bedrijfskunde
Beleidsinformatica1e semester45,006
Wim Van Grembergen
Peter De Bruyn
Financieel management1e semester45,0015,006
Marc Deloof
Logistiek en transport1e semester30,003
Eddy Van de Voorde
Management accounting en controle1e semester30,003
Anna Jorissen
Productiemanagement1e semester15,0015,003
Carlos Ocampo y Vilas
Liesje De Boeck
Dorien Herremans
Verbredende studiedomeinen
Levensbeschouwing1e en 2e semester30,003
Patrick Loobuyck
Walter Van Herck
Bachelorproef (te kiezen in hetzelfde domein als de gekozen Specialisatiecluster) : - partim I : Inleiding tot het wetenschappelijk economisch werk (2 stp) - partim II : begeleide zelfstudie rond een thema uit de Bedrijfskunde (4 stp)
Bachelorproef Bedrijfskunde - Accountancy1e en 2e semester6
Hans Verboven
Anna Jorissen
Bachelorproef Bedrijfskunde - Beleidsinformatica1e en 2e semester6
Hans Verboven
Herwig Mannaert
Jan Verelst
Bachelorproef Bedrijfskunde - Europees en internationaal ondernemen1e en 2e semester6
Hans Verboven
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Paul Roosens
Liliane Van Hoof
Bachelorproef Bedrijfskunde - Financiering1e en 2e semester6
Hans Verboven
Eddy Laveren
Kurt Verstegen
Bachelorproef Bedrijfskunde - Marketing1e en 2e semester6
Hans Verboven
Nathalie Dens
Bachelorproef Bedrijfskunde - Strategie en organisatie1e en 2e semester6
Hans Verboven
Paul Matthyssens
Koen Vandenbempt
Bachelorproef Bedrijfskunde - Transporteconomie en logistiek1e en 2e semester6
Hans Verboven
Christian Peeters
Thierry Vanelslander
Specialisatiecluster (12 stp) : 1 te kiezen uit (hetzelfde domein als de Bachelorproef)
Specialisatiecluster Accountancy
Advanced management accounting and control2e semester60,006
Anna Jorissen
Risk management and internal control1e semester45,0015,006
Gerrit Sarens
Specialisatiecluster Beleidsinformatica
Bestuurlijke informatiesystemen2e semester45,0015,006
Wim Van Grembergen
Steven De Haes
Systeemanalyse1e semester45,0015,006
Jan Verelst
Specialisatiecluster Europese en internationaal ondernemen
Europese handelsrelaties2e semester60,006
Evrard Claessens
Vesna Stavrevska
Internationale handels- en expeditietechnieken1e semester30,006
Ludo Cuyvers
Specialisatiecluster Financiering
Financieel beheer van KMO's2e semester45,0015,006
Eddy Laveren
Kurt Verstegen
Investment analysis1e semester45,006
Jan Annaert
Specialisatiecluster Marketing
Consumer behaviour1e en 2e semester45,006
Marcel Weverbergh
Sarah Van Oerle
Marktonderzoek2e semester45,006
Patrick De Pelsmacker
Specialisatiecluster Strategie en organisatie
Competition strategy2e semester45,0015,006
Elvira Haezendonck
Organisatiegedrag1e semester45,006
Carolyn Declerck
Christophe Boone
Specialisatiecluster Transport en logistiek
Bedrijfslocatie2e semester60,006
Ann Verhetsel
Thierry Vanelslander
Luchtvervoer1e semester60,006
Eddy Van de Voorde
Paul Roosens
Talen : 6/3 stp te kiezen uit [Gespreid over de volledige BA-opleiding 18 stp talen: ofwel 2 talen op niveau 3 (2 x 9 stp) ofwel 3 talen op niveau 2 (3 x 6 stp)]
Zakelijk en economisch Duits 11e en 2e semester15,0030,003
Hans Verboven
Zakelijk en economisch Duits 21e en 2e semester15,0030,003
Ingeborg Dusar
Zakelijk en economisch Duits 31e en 2e semester15,0030,003
Hans Verboven
Zakelijk en economisch Engels 11e en 2e semester15,0030,003
Diana Phillips
Stephanie Hughes
Craig Rollo
Katia Pelsmaekers
Dirk Daenen
Zakelijk en economisch Engels 21e en 2e semester15,0030,003
Diana Phillips
Craig Rollo
Stephanie Hughes
Katia Pelsmaekers
Dirk Daenen
Zakelijk en economisch Engels 31e en 2e semester15,0030,003
Diana Phillips
Craig Rollo
Stephanie Hughes
Katia Pelsmaekers
Dirk Daenen
Zakelijk en economisch Frans 11e en 2e semester15,0030,003
Linda Coremans
Zakelijk en economisch Frans 21e en 2e semester15,0030,003
Dominique Markey
Zakelijk en economisch Frans 31e en 2e semester15,0030,003
Linda Coremans
Zakelijk en economisch Spaans 11e en 2e semester15,0030,003
Lieve Vangehuchten
Zakelijk en economisch Spaans 21e en 2e semester15,0030,003
Lieve Vangehuchten
Zakelijk en economisch Spaans 31e en 2e semester15,0030,003
Lieve Vangehuchten
Vrije keuze : Gespreid over de volledige BA-opleiding kiest de student 12 stp (waarvan eventueel max. 6 stp talen)
Debating Development1e semester30,003
Danny Cassimon
Development Studies1e semester23,003
Danny Cassimon
European Economic Integration1e semester30,003
Paul Roosens
Geschiedenis van het economisch denken2e semester45,006
Guido Erreygers
International financial economics2e semester30,003
Michel Dombrecht
Language, culture and management1e en 2e semester30,003
Diana Phillips
Stephanie Hughes
Craig Rollo
Katia Pelsmaekers
Dirk Daenen
Lezingenreeks 'Kékulé' (tweejaarlijks, onpare jaren)1e en 2e semester30,003
Herbert Peremans
Location of economic activity2e semester30,003
Ann Verhetsel
Thomas Vanoutrive
Logistics management1e semester30,003
Wout Dullaert
Onderhandelen1e semester30,003
Luuk Van Waes
Isabel Elst
Optimalisering voor economisten1e semester45,006
Wilfried Parys
Social and organizational psychology2e semester45,004
Carolyn Declerck
Sports economics2e semester30,006
Stefan Kesenne
Studium Generale1e semester30,003
Walter Weyns
Transport economics2e semester30,003
Thierry Vanelslander